www.lanet.justboard.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.lanet.justboard.net

Türkiye'nin Paylaşım Plat'Form'una HoşGeLDiniz Güzel Vakit Geçirmeniz Dileğiyle

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En iyi yollayıcılar
Admin
Super Temel Fıkra [Resımli anlatım +16] =D I_vote_lcapSuper Temel Fıkra [Resımli anlatım +16] =D I_voting_barSuper Temel Fıkra [Resımli anlatım +16] =D I_vote_rcap 
TragedyStreetS
Super Temel Fıkra [Resımli anlatım +16] =D I_vote_lcapSuper Temel Fıkra [Resımli anlatım +16] =D I_voting_barSuper Temel Fıkra [Resımli anlatım +16] =D I_vote_rcap 
UnnameD
Fırst_Of_LeGenD
sam3T_xD
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Super Temel Fıkra [Resımli anlatım +16] =D

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Super Temel Fıkra [Resımli anlatım +16] =D Empty
MesajKonu: Super Temel Fıkra [Resımli anlatım +16] =D   Super Temel Fıkra [Resımli anlatım +16] =D Icon_minitimePtsi Ocak 05, 2009 5:55 pm

[quote=ZiCiRtMa;23352033]Küçük Temel’in sınıfında hoca öğrencilerin birer birer tahtaya gelip bir cisim çizmelerini ve tarif etmelerini istemiş.
İlk olarak Dursun kalkmış tahtaya ve….

Super Temel Fıkra [Resımli anlatım +16] =D Ote1hf1uv5

… yatay bir cizgi cizip : “Bu, yeryüzü” demis.
Hoca tesekkür etmis ve yerine gondermis.
Ikinci olarak Fadime kalkmis tahtaya ve ...

Super Temel Fıkra [Resımli anlatım +16] =D 79g2pf7tw9

cizgi üzerine bir dikdortgen cizip : “Bu, yeryüzündeki bir kutu” demis.
Hoca, ona da tesekkür edip yerine yollamıs.
Üçüncü olarak Ismail kalkmış tahtaya ve...

Super Temel Fıkra [Resımli anlatım +16] =D Inl3zy7fp7

… bir sekil cizip : “bu, yeryüzündeki kutuyu barındıran bir evcik” demis.
Cocukların hayalgücü karşısında şaşıran hoca ona da tesekkür edip yerine yollamış.
Dördüncü olarak Ayse kalkmıs tahtaya ve...

Super Temel Fıkra [Resımli anlatım +16] =D Zrx4ng9et1

… resmi devam ettirerek: “bu, yeryüzündeki kutuyu barındıran evcigin catısında eriyen kar” demis.
Artık cocukların oyunu gayet iyi anladıklarından emin olan hoca ona da teşekkür edip yerine yollamis.
Besinci olarak Hıdır kalkmis tahtaya ve...

Super Temel Fıkra [Resımli anlatım +16] =D Fpe5we0pl0

… bi ekleme yapip: “bu, yeryüzündeki kutuyu barındıran evcigin catısında eriyen karı eriten günes” demis.
Durumdan çok memnun hoca, ona da tesekkür edip yerine yollamıs.
… tam bu sirada Temel parmak kaldırıp tahtaya kalkmak istemis.
Temel’in sakalarını bilen hoca önce tereddüt etmiş ama masum resme bakıp kötü bir sey olamayacagından emin gönül rahatlıgı ile Temel’i tahtaya kaldirmış.
Temel kalkmis ve ...

Super Temel Fıkra [Resımli anlatım +16] =D Bdr6ip3qy0

… resmi tamamlayarak: “Bu, dusakabinde yerdeki sabunu alan babam” demis. . Very Happy:D:D:D:D:D:D:D[/quote]
https://lanet.yetkin-forum.com

Super Temel Fıkra [Resımli anlatım +16] =D
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» paraşütçü temel